Tortové formy na pečenie

14.10.2018 | Sea

Často sa nás pýtate ako piecť vo formách bez odnímateľného dna. Nie je to žiadna veda. Radi poradíme ako nato.

Formy sú vyrábané ručne z pocínovaného plechu.

Sú určené na krátkodobý styk s potravinami, predovšetkým na pečenie. Pri používaní na mrazené dezerty a raw torty, nezaručujeme dlhú životnosť formy.

Po použití je dôležité formu umyť a dôkladne utrieť dosucha.

Ak pečieme pomocou ráfika (obruče bez dna), umiestnime ráfik na rovný plech vyložený papierom na pečenie. Nalejeme cesto.

Ak používame formu s pevným dnom, vystrihneme papier na pečenie podľa tvaru formy. Boky nevymasťujeme, aby mám cesto krásne vyšlo smerom nahor a nešmýkalo sa po stranách.

Po upečení jemne uvoľníme boky a ľahko korpus vyklopíme.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...