Milí zákazníci, zaznamenali sme problém so serverom @centrum.sk!
Ak Vám nejde prihlásiť sa do účtu, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Získaj zľavu na celý rok

03.01.2022 | Sea

Prečítajte si všetky informácie o našom bonusovom programe na jednom mieste. Získať môžete 5% alebo 10% zľavu na všetky nákupy počas celého roka.

VERNOSTNÝ PROGRAM pre zákazníkov

Zľavu v danom kalendárnom roku udeľujeme zákazníkom na základe celoročného obratu z predchádzajúceho kalendárneho roku.

Pri obrate nad 600€ získate zľavu 5% na každý nákup v nasledujúcom roku.

Pri obrate nad 900€ získate zľavu 10% na každý nákup v nasledujúcom roku.

Nákupy v kamennej predajni

V prípade záujmu pri prvom nákupe dostanete Bonusovú kartu, do ktorej Vám budú zapísané všetky nákupy uskutočnené v danom roku! Je potrebné ju predložiť pri každom nákupe. Na vaše požiadanie na konci roka obrat sčítame a prehodnotíme zľavu. Pri získaní zľavy dostanete zľavovú kartu, ktorú je potrebné predložiť pri každom nákupe.

Objednávky cez e-shop

Pri objednávkach cez e-shop je potrebná registrácia. Na vašom účte sa sumy objednávok sčítavajú automaticky, preto je potrebné prihlasovať sa vždy z ROVNAKÉHO ÚČTU! Ak ste splnili vyššie uvedené podmienky, bude Vám na Vašom účte aktivovaná zľava.

Priebežný prehľad

Ak nakupujete cez internetový obchod, svoj ročný obrat si viete priebežne kontrolovať po prihlásení cez váš e-mail v časti ,,Môj účet´´.

Ak dovŕšite obrat 600€ alebo 900€ skôr v priebehu roka, je možné aktivovať zľavu ihneď.

*Kombinácia oboch spôsobov je možná. Na vaše požiadanie sčítame obrat z predajne aj e-shopu.

Veľkoobchodní partneri

Je potrebné sa u nás zaregistrovať ako firma. Buď na predajni alebo požiadať o zľavu cez e-shop, príp. telefonicky alebo e-mailom. Veľkoobchodná zľava vo výške 10-15% (z cien uverejnených na e-shope) je posudzovaná individuálne.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie