Čierne Kakao VAN HOUTEN 1kg

Čierne Kakao VAN HOUTEN 1kg

Kód produktu: 180394/791/1435

19,00 € Bez DPH: 15,83 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Holandské 100% kakao odtučnené s nádhernou tmavou až čiernou farbou.

Obsah tuku 10-12%. Vhodné na prečenie a do zmrzliny

Originál balenie: 1KG

Skladovanie: nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov pri teplote 12-20°C a relatívnej vlhkosti do 70%.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...