Mix Smoothie 100g

Mix Smoothie 100g

Kód produktu: 210772/0598/46

9,00 € Bez DPH: 7,50 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

100% lyofilizované (mrazom sušené) ovocie (štvorčeky) bez pridaného cukru a aditív. Sladené len banánovým pyré.

Smoothie sa nemusí len piť ale už aj jesť. Krásne vyzeráme, chutíme sladko-kyslo, chrumkáme a rýchlo sa rozpustíme v esenciu plnú chutného ovocia. Sme pasca pre detské oko - vyzeráme ako sladkosť, ale sme zdravé. Tento mix je vytvorený ako konkurencia ovocných penových cukríkov, ale v tomto mixe nájdete len pravé ovocie bez pridaných látok či konzervantov.

Vyrába sa priamo z ovocia, štvorčeky sú po spracovní lyofilizované, po pridaní vody, produkt "ožije" a chutí ako čerstvé ovocie.

Použitie: do jogurtov, super pre deti, darček pre známych, vhodné do školy a práce a pod.

Čo je lyofilizácia alebo sušenie mrazom? Je metóda založená na sublimácii zamrznutej vody za nízkej teploty a tlaku. Práve v takých kontrolovaných podmienkach prestupuje voda z pevného skupenstva (ľadu) priamo do plynného (para), bez toho, aby došlo k premene na kvapalnú fázu (voda). Preto sa suroviny hlboko mrazia medzi teplotami -55°C až -100°C. Surovina by sa spálila a výsledný produkt by bol skôr pripálenina, ako lyofilizované kusy ovocia.

Originál balenie: 100g - znovuuzatvárateľné ZIP vrecko

Zloženie: banánové štvorčeky, jahodové štvorčeky, ríbezľové štvorčeky.

Výživové hodnoty na 100g:

Energia: 1513kj/357kcal

Tuky (z toho nasýtené MK): 1,3g (0,4g)

Sacharidy (z toho cukry): 75g (67g)

Vláknina: 10g

Bielkoviny: 4,2g

Soľ: 0g

Skladovanie: pri izbovej teplote +22°C, relatívna vlhkosť max. 70%, chrániť priamym slnečným svetlom

Krajina pôvodu: Francúzsko

Distribútor: T-Fornax s.r.o.

Minimálna trvanlivosť: 3-8 mesiacov od dátumu výroby.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...