Časopis Torty od mamy 2/2020

Časopis Torty od mamy 2/2020

Kód produktu: 250104/2370

1,99 € Bez DPH: 1,66 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Horúce leto plné voňavého ovocia. Leto prináša so sebou nekonečno veľa možností.

V novom vydaní časopisu Torty od mamy nájdete viac ako tridasť receptov na skvelé letné dobroty, od smotanových dezertov, cez mascarpone, smotanu, pudingy až po lahodný karamel.

Letné číslo časopisu prináša recepty na cheeseckay, ovocné tartaletky, želé torty, broskyňové či marhuľové koláčiky a mnohé ďalšie.

Naučíme vás ako robiť fault line dekor, drip tortičky a poschodové svadobné torty.

Veríme, že vás inšpirujú rozhovory s úspešnými slovenskými cukrárkami, pre ktoré je pečenie vášeň a motor v živote.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...