Prihlásiť sa

Lektori

Lektori


Ela Sladký svet

Môj koníček sa stal mojou prácou. Pastelky a uhlík som vymenila za jedlé farby, plastelínu za sladkú hmotu. Pri mojej práci si pripomínam detstvo , kde som popustila uzdu fantázií a mohla tvoriť. Baví ma vytvárať tú pomyselnú čerešničku na torte.
Aktívne sa zúčastňujem rôznych školení a kurzov napr. čokoláda u Jožky Zaukolcovej , modelovanie kvetov u Alana Dunna , Júlie Alexovičovej , či postavičky u Aurory Bonafede a mnohých ďalších. Zo školení si odnášam skúsenosti a zručnosti , ktoré odovzdávam ďalej .
Zúčastňujem sa rôznych súťaží na Slovensku, v Čechách z ktorých som si odniesla niekoľko popredných ocenení. Zo súťaží si odnášam rôzne skúsenosti a cením si každú kritiku a radu , ktorá ma posúva ďalej.


Mgr. Jozefína Zaukolcová

Najznámejšia slovenská cukrárka získala za svoje diela viaceré medzinárodné ocenenia. Je viceprezidentkou Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov a členkou reprezentačného tímu Slovenska. Svoje vedomosti odovzdáva žiakom Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Púchove a snaží sa ich viesť k láske k cukrárstvu.

Pre cukrárske remeslo som sa rozhodla po skončení základnej školy a hneď v prvom ročníku som cítila, že to bolo správne rozhodnutie. Vždy som mala rada ručné práce a kreslenie. Jednoducho som sa v práci cukrárky našla a objavila som tu priestor na sebarealizáciu. No najväčšouláskou pre mňa je čokoláda pre jej vôňu, chuť, farbu a variabilnosť.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...