Pozrite si prosím aktuálne OTVÁRACIE HODINY!!! Ďakujeme.
Stojan 3 poschodový excentrický nový

Stojan 3 poschodový excentrický nový

Kód produktu: 307-350/

37,40 € Bez DPH: 31,17 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Plastový 3 poschodový stojan na pevnej základni priemer 40cm, sada obsahuje 3 plastové piliére výška 14,6cm, 32,3cm, 49,5cm a 3 plata s priemermi 25,4cm, 30,4cm, 35,5cm s 3 platami, ktoré sa nasadzujú na piliére.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...