Airbrush sada Cassie Brown

Airbrush sada Cassie Brown

Kód produktu: 280006/SP30CDK/EU/1465

90,00 € Bez DPH: 75,00 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Sada obsahuje airbrush pištoľ (ihla 0,35mm), mini kompresor (15psi) s 3 úrovňami nastavenia tlaku, držiak na fixírku, 3x farba 55ml (červená, žltá, modrá), ktoré je možné medzi sebou jednoducho miešať, čistič a návod.

Charakteristika :

-horná montáž 2 pohárov na farby

-tryska o priemere 0,4mm

-konštantné prúdenie vzduchu

-jednoduchá údržba

-pochrómovanie-lepšia údržba

-nástrek cca 1,6-30mm

-kompresor

-3 úrovne nastavenie tlaku- nízky, stredný, vysoký

-veľmi tichý v prevádzke

-maximálny tlak vzduchu 15psi

-výkon 9W, prúd menej ako 800mA

-držiak.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...