M Temperovací stroj Mini

M Temperovací stroj Mini

Kód produktu: 280021/30551/2123

40,00 € Bez DPH: 33,33 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Prístroj na rozpustenie a temperovanie čokolády. Určený pre domáce použitie. Max. 300g čokolády. Súčasťou balenia je i teflónová miska.

Potrebujete:

- temperovací stroj

-digitálny teplomer

-max. 300g tmavej čokolády

Postup pri rozpustení a temperovaní čokolády:

1.Otočte gombík do pozície ,,2,,

Roztavte čokoládu a priveďte ju max. do teploty 40-45C. Jemne premiešajte čokoládu niekoľko krát a merajte teplotu pomocou digitáneho teplomera.

2.Keď má čokoláda požadovanú teplotu, otočte gombíkom do pozície ,,0,,

Umiestnite misku s čokoládou do chladničky a kontrolujte s teplomerom, kým teplota nedosiahne 27-29C, alebo pridajte kúsky čokolády, kým nedosiahnete požadovanú teplotu.

3.Otočte gombík do pozície ,,1,,

Po dosiahnutí požadovanej teploty, dajte misku späť do temperovačky a priveďte čokoládu na teplotu 30-32C.

Vaša čokoláda je teraz temperovaná a pripravená. Počas fázy spracovania vašich dekorácií udržujte čokoládu pri teplote 30-32C s pozíciou gombíka ,,1,,

Možnosť dodania tovaru na objednávku.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...