Mini Kompresor AC-27

Mini Kompresor AC-27

Kód produktu: 280009/SP2027/1692

115,00 € Bez DPH: 95,83 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Mini kompresor Ac-27 je vhodný pre použitie so všetkými jemnými a strednými vnútornými tryskami striekacích pištolí pre airbrush. Je zvlášť vhodný pre použitie spádovej striekacej pištole pre airbrush. Veľmi užitočný pre prenosné použitie, s hmotnosťou iba 3kg. Rozmery 15x15,5x18cm. Možnosť nastavenia tlaku. Kompresor zahŕňa držiak na striekaciu pištol, manometer, zástrčku a vzduchovú hadicu.

Mini kompresor AC-27 : kompkatný

spoľahlivý

tichý

silný

jednoduché požitie

nastaviteľný tlak

K tomuto kompresoru ponúkame striekacie pištole SP35, SP40, Model 200.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...