Osobné odbery možnosť vyzdvihnúť v prac. dni 8 - 14.45h.
Objednávky cez e-shop vybavujeme.
Nádoba na čistenie

Nádoba na čistenie

Kód produktu: 170391/SP2700/1532

19,00 € Bez DPH: 15,83 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Ideálna pre čistenie zvyškových farieb, farby a čističa vo fixírke. Najnovší dizajn čistiacej nádobky nie je len pre čistenie zvyškových farieb a čistiacich prostriedkov fixírky, ale tiež poskytuje ďlašie 2 funkcie:

1. nádobka môže byť použitý ako zmiešavač a tiež nádoba na vodu

2. držiak fixírky

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...