Osobné odbery možnosť vyzdvihnúť v prac. dni 8 - 14.45h.
Objednávky cez e-shop vybavujeme.
Striekacia pištol pre Airbrush Model 200

Striekacia pištol pre Airbrush Model 200

Kód produktu: 280007/1660

75,00 € Bez DPH: 62,50 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Striekacia pištol model 200 s tenkou ihlou je jednočinná spádová pištol, vnútorné miešanie ponúka jednoduchosť v striekaní. Umožňuje nastaviť striekanie. Poskytuje jemný nástrek vnútornou automatizáciou miešania farieb pre profesionálne výsledky. Model 200 bude striekať atramenty, farby, akvarely, gvaše, farby na tkaninny, farby riedené akrylom, modelárske farby. Je ideálna na zdobenie tort pomocou farieb Kroma. Pištol je zabalená v čiernom plastovom obale, ktorý je vystužený penou. Balenie obsahuje striakaciu pištol a malý francúzsky kľúč.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...