Temperovací stroj Martellato 3,6l

Temperovací stroj Martellato 3,6l

Kód produktu: 280010/MC01/2004

450,00 € Bez DPH: 375,00 €


Zobraziť viac

Dostupnosť: Momentálne vypredané

Maximálny objem 3l. Temperovací stroj je bez vodného kúpeľa. Súčasťou temperovacieho stroja je i gastronádoba s pokrievkou. Slúži k šetrnému ohrievaniu a dlhodobému udržiavaniu konštantnej teploty potravín napríklad čokoláda, horúce ovocie a pod. Možnosť dodania na objednávku.

Potrebujete poradiť? Vyplňte prosím krátky formulár a my sa Vám v čo najkratšej dobe ozveme.Váš dotaz bol odoslaný, ďakujeme. Ozveme sa Vám v čo najkratšej dobe.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...