Čoskoro spúšťame novú webovú stránku. Veríme, že sa Vám bude u nás prijemne nakupovať a zmena prinesie pozitívne ohlasy :)
Prihlásiť sa

O nás

Sme tu preto, aby vaše pečenie bolo ako hra, ktorá prináša radosť, kde zabudnete na všetko ostatné. Nezabudnite na tri zaručené ingrediencie, ktoré vaše pečenie povýšia na sladkú dokonalosť. Preto do pečenia zamiešajte:

  • ☘ Vášeň, tú istú, ktorá vás k pečeniu priviedla.
  • ☘ Lásku, ktorú môžete takto darovať.
  • ☘ Detskú hravosť, ktorá prináša radosť.

Náš sladký tím sa stará o to, aby ste dostali to, čo pre svoj vášnivý a radostný proces pečenia potrebujete. Každá z nás sa svojou časťou podieľa na tom, aby ten správny tovar, skončil vo vašich rukách, pripravený pomôcť vám s pečením. Poďte sa zoznámiť...


KRON (Ivona)

Som srdce tímu, budujem pevný základ pre realizáciu sladkej pravdy. V láske tvorím víziu, ktorá sa zhmotňuje do krásneho tvaru a podmanivej chuti. Mením vnímanie pocitu povinnosti na radosť a ľahkosť. Spolu s dôverou a úctou v tíme spoločne vytvárame ducha rodiny, v pravde a spolupráci.


SEA (Michaela)

Som pilier, ktorý pomáha držať položený základ. Krok po kroku, pekne pomaly, vnášam systém a poriadok, aby veci fungovali. Udržujem prehľad na webe a sladkú radosť vám sprostredkujem vo fotografii. Raz do týždňa ma stretnete v predajni, kde sa vždy postarám o to, aby ste odišli s úsmevom.


LULA (Lucia)

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Mojou výsadou je komunikácia a diplomacia a mojou prioritou je nájsť riešenie vašej požiadavky, k vašej najväčšej spokojnosti. Neexistuje problém, ktorý nemá riešenie. Som tu pre vás.


MAJKA

Vy si objednajte a ja vám to zabalím. To čo si vyberiete sa pre mňa stáva pokladom, ktorý sa k vám potrebuje dopraviť neporušený, pripravený rovno poslúžiť vašej sladkej radosti.


SISA (Silvia)

Som veselá kopa, srdcom umelkyňa, balík všetkých emócií. Stretnete ma na predajni, kde vám dám kúsok z mojej energie a tiež sa postarám o to, aby bol váš výber dokonale zabalený.


ALIS (Alica)


DOMINIKA

ĎAKUJEM VÁM!

Na začiatku bola myšlienka, pridala sa k nej túžobná predstava výsledku a vďaka vám všetkým sa táto myšlienka naozaj zhmotnila do krásnej a sladkej reality.
Ďakujem vám moji drahí spolupracovníci. To vy dennodenne od základu, kameň po kameni pomáhate realizovať toto dielo. Oceňujem vašu energiu a chuť prinášať.
Ďakujem všetkým ostatným, ktorí ste sa pridali a prispeli niečím svojim. Pomohli ste dať našej stránke dušu a dokonale stvárniť a šíriť našu myšlienku a emóciu.
Je nádherné, že sa dokážeme spájať a ladíme. Som vďačná, že vy všetci ste sa stali súčasťou tohto diela, ktoré je naši spoločným úsilím. Vidím v ňom kúsok každého z vás. Dokázali ste dokonale vyjadriť ideu, ktorú chcem vám všetkým odovzdať.
... ĎAKUJEM...


Alena-Atlantha

Zvýrazňujem pocit, ktorý pretavím do slov tak, aby sa tvorivá energia slova niesla celým priestorom. Moje slovo opíše, čo okom nevidieť. Je vyjadrením želanej skutočnosti z vnútra smerom von. Nie sú to len uložené písmenká zachytené v opise. Moje slovo vibruje.


Emy Burano Fotoateliér a video

Od 4 rokov ma fascinuje fotografovanie. Už mám síce viac ako 4, ale s dušou dieťaťa ma to baví dodnes. Proste to milujem


Zdenka Cibiková

Pozerám sa na svet očami výtvarníčky. Občas je svet okolo krásny farebný a stojí za zachytenie na papier či plátno. Inokedy je šedý a fádny, vtedy som rada, keď ho môžem rozihrať svojimi kresbičkami, maľbami, farebnými plátnami. Do môjho repertoáru patrí kresba všetkým, čím sa kresliť dá, ale i maľba akrylom na plátno, či keramika. Venujem sa portrétom, ale i abstraktným kompozíciam, pod mojimi rukami vznikli detské omaľovánky, aj učebné pomôcky pre deti na plote školy. Úžitkovú a propagačnú grafiku som študovala na Strednej umelecko-priemyslovej škole v Uherskom Hradišti. Na UKF v Nitre som pokračovala štúdiom výtvarnej výchovy a estetiky. V súčasnosti pracujem ako pedagóg v ZUŠ i ZŠ. Výtvarné dotvorenie stránky T- fornax som zobrala ako príjemnú výzvu a verte mi, že pri kreslení muffinov, zákuskov a ďalších sladkostí sa mi zbiehali slinky J.


Mgr. Jozefína Zaukolcová

Najznámejšia slovenská cukrárka získala za svoje diela viaceré medzinárodné ocenenia. Je viceprezidentkou Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov a členkou reprezentačného tímu Slovenska. Svoje vedomosti odovzdáva žiakom Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Púchove a snaží sa ich viesť k láske k cukrárstvu.

Pre cukrárske remeslo som sa rozhodla po skončení základnej školy a hneď v prvom ročníku som cítila, že to bolo správne rozhodnutie. Vždy som mala rada ručné práce a kreslenie. Jednoducho som sa v práci cukrárky našla a objavila som tu priestor na sebarealizáciu. No najväčšouláskou pre mňa je čokoláda pre jej vôňu, chuť, farbu a variabilnosť.


Ela Sladký svet

Môj koníček sa stal mojou prácou. Pastelky a uhlík som vymenila za jedlé farby, plastelínu za sladkú hmotu. Pri mojej práci si pripomínam detstvo , kde som popustila uzdu fantázií a mohla tvoriť. Baví ma vytvárať tú pomyselnú čerešničku na torte.
Aktívne sa zúčastňujem rôznych školení a kurzov napr. čokoláda u Jožky Zaukolcovej , modelovanie kvetov u Alana Dunna , Júlie Alexovičovej , či postavičky u Aurory Bonafede a mnohých ďalších. Zo školení si odnášam skúsenosti a zručnosti , ktoré odovzdávam ďalej .
Zúčastňujem sa rôznych súťaží na Slovensku, v Čechách z ktorých som si odniesla niekoľko popredných ocenení. Zo súťaží si odnášam rôzne skúsenosti a cením si každú kritiku a radu , ktorá ma posúva ďalej.


Pepina (Peťa Langerová)

"Vášnivá čitateľka, konzumujem vo veľkom texty všetkých chutí a rada ich upravujem, mením, pretváram. Hra so slovami je mojou celoživotnou radosťou a vďačne žonglujem s písmenkami v projektoch tvorených srdcom."


Bobo (Róbert)

A pomyselná čerešnička na torte, môj drahý manžel, ktorému patrí veliké ĎAKUJEM. To on točí formy a tvaruje formičky, ktoré si potom môžete zakúpiť v našom obchodíku. Navyše mi pomáha tvoriť priestor v kamennej predajni. Stačí si zapriať a on vždy vymyslí spôsob, ako môj nápad zrealizovať. Ale čo je hlavné, vždy stojí pri mne, verí v moje vízie a vytvára mi pevné a bezpečné zázemie..

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie