Môj príbeh

Na začiatku bola vášeň. A dve malé deti, práca zdravotnej sestry v ambulancii a rodina. Poznáte to, keď robíte niečo s radosťou, keď obetujete každú voľnú chvíľu a zanedbávate aj spánok, lebo vás to baví. A zrazu vám ľudia začnú hovoriť tú kúzelnú (a nebezpečnú) vetu: To je také krásne, také dobré, tým by si sa mohla aj živiť!


Tortové formy na pečenie

Často sa nás pýtate ako piecť vo formách bez odnímateľného dna. Nie je to žiadna veda. Radi poradíme ako nato.


5 Tipov ako ozdobiť tortu bez fondánu

Často Vám zákazníci vravia, že nemajú radi fondán? Radi by ste nahradili poťahovú hmotu, no neviete čím? Zhrnuli sme pre Vás zopár trikov ako ozdobiť povrch torty bez použitia fondánu. Vyberte si ten svoj.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie

Vitajte!

Práve ste vkročili na cestu ľahkosti a hravej radosti, ktorá je plná opojnej chuti a vône, je farebná a sladká. Láka vás tvoriť a odkrývať nekonečné more sladkých možností, tvarov od výmyslu sveta a tých najlepších ingrediencií.

Skutočnú radosť nám prináša to, čo dokáže potešiť aj ostatných. Veď inak by to nemalo zmysel. Ak sladká dobrota, ktorú upečiete chutí aj ostatným, prestáva byť iba niečím, čo ste napiekli.

Pozývate tak všetkých do sveta sladkej rozprávky a vytvárate potešenie, ktoré vyčarí úsmev. Je to oslava chuti a sladký život predsa chutí viac.

Chceme vám ponúknuť všetko, čo uľahčí vaše pečenie a skrášli vaše sladké dobroty. Stačí si vybrať...