Čoskoro spúšťame novú webovú stránku. Veríme, že sa Vám bude u nás prijemne nakupovať a zmena prinesie pozitívne ohlasy :)

Môj príbeh

Na začiatku bola vášeň. A dve malé deti, práca zdravotnej sestry v ambulancii a rodina. Poznáte to, keď robíte niečo s radosťou, keď obetujete každú voľnú chvíľu a zanedbávate aj spánok, lebo vás to baví. A zrazu vám ľudia začnú hovoriť tú kúzelnú (a nebezpečnú) vetu: To je také krásne, také dobré, tým by si sa mohla aj živiť!


Získaj zľavu na celý rok

Prečítajte si všetky informácie o našom bonusovom programe na jednom mieste. Získať môžete 5% alebo 10% zľavu na všetky nákupy počas celého roka.


CHOCOTRANSFER - Postup ako použiť transfer fóliu na čokoládu

Nepoznáte chocotrasfer alebo neviete ako ho použiť ? Je to fólia so vzorom z kakaového masla, ktorý sa teplom prenesie na čokoládu. Postup je naozaj jednoduchý. Použite na boky toriet, na zákusky, do pralinkových foriem alebo si vyrobte krásne čokoládové dekorácie. Podrobný chocotransfer postup nájdete v článku.


RECEPT na medovníkové cesto a tipy na polevu

Sladké voňavé medovníky jednoznačne patria k času vianočnému. Prevoňajú celý dom, vyčarujú úsmev na tvári a potešia každého mašktníka. Možno aj Vy ste stále nenašli ten pravý recept na cesto, kedy si poviete, že iný už nechcete. Preto by sme sa s Vami radi podelili o ten náš. Dlhoročne overený rodinou, priateľmi a množstvom ľudí, ku ktorým si recept našiel cestu.


5 Tipov ako ozdobiť tortu bez fondánu

Často Vám zákazníci vravia, že nemajú radi fondán? Radi by ste nahradili poťahovú hmotu, no neviete čím? Zhrnuli sme pre Vás zopár trikov ako ozdobiť povrch torty bez použitia fondánu. Vyberte si ten svoj.


Tortové formy na pečenie

Často sa nás pýtate ako piecť vo formách bez odnímateľného dna. Nie je to žiadna veda. Radi poradíme ako nato.

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie